Ładowanie strony
739 628 649

Blog

Newsy z życia agencji, case study, poradniki i aktualności ze świata SEO.

VortalCloud.com - nowe narzędzie przygotowane przez Adinspire

31-03-2015

Vortal Cloud to idea, która zrodziła się z potrzeby. Poszukując sposobu na proste, skuteczne i zarazem wyważone cenowo publikowanie artykułów na łamach tematycznie powiązanych stron zauważyliśmy lukę na polskim rynku. Są co prawda duże systemy skupiające portale i strony internetowe, ale rozpiętość cen i jakość tych stron pozostawia wiele do życzenia.
 

VortalCloud Vortalcloud.com to nasze najnowsze dziecko, którego "przyjście na świat" planujemy 8 kwietnia 2015. Cała idea tego systemu polega na możliwości publikacji artykułów na wielu  branżowych, ale przede wszystkim tematycznych stronach. Narzędzie to wpisuje się więc idealnie w "Content Marketing", który obecnie staje się najlepszym i najbezpieczniejszym sposobem na promocję w sieci.

VC to nie tylko Content Marketing.

W zależności od wykupionego pakietu w systemie, mamy mozliwość wstawienia 1 linku dofollow oraz od 1 do 3 linków nofollow z własnych artykułów, dodatkowo najwyższy pakiet pozwala nam na podlinkowanie własnych artykułów pomiędzy vortalami.
Co to oznacza w praktyce ?
Daje nam to możliwość tworzenia piramid contentu, zlokalizowanych na różnych domenach (różnych IP, różnych właścicielach domen), które oprócz zdobywania dla nas ruchu i kierowania na naszą stronę docelową (Landing Page) pozwalają nam w naturalny sposób linkować, co daje przełożenie na pozycje w wyszukiwarkach.

Tematyczne Vortale.
Sercem całego systemu są nasze własne tematyczne i rozwinięte strony internetowe, zwane przez nas Vortalami. Ich siła tkwi jednotematyczności i nastawieniu na jakość publikowanych na nich treści. Kazdy z vortali tworzony jest wg długiego procesu, gdzie nie małe znaczenie ma dobór kategorii, artykułów czy dodatkowych, suplementarnych treści. Dbając o ich jakość zapewniamy im również promocję w sieci: pilnujemy naturalnego przyrostu linków, obecności w sieciach społecznościowych a każdy artykuł poddawany jest szczegółowej moderacji.

Proste narzędzie.
Vortalcloud.com to narzędzie dla wszystkich, którzy chcieliby publikować w prosty, intyicyjny sposób. Pozwala nam na grupowanie artykułów wg etykiet, podgląd i raportowanie z publikowanych treści, szybki wybór vortalu, na którym odbędzie się publikacja oraz łączenie artykułów w tematyczne piramidy.

Na tydzień przed startem kończymy testy z zewnętrznymi partnerami, które po paru większych poprawkach wyglądają obiecująco.

Więcej ciekawostek na temat vortalcloud.com możecie znaleźć na FB: https://www.facebook.com/vortalcloud
A na stronę i do systemu vortalcloud.com zapraszamy już 8 kwietnia !

VortalCloud.com - nowe narzędzie przygotowane przez AdinspireKomentarze